PARK LINOWY KRZYWA

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

Informacje o obiekcie

AAA

ZAPRASZAMY  Codziennie od 11 – 19. Dla grup zorganizowanych o każdej porze po wcześniejszej rezerwacji.


Przeżyj niezapomnianą przygodę,  pora na  aktywne spędzenie czasu! Trochę strachu i adrenaliny. Potem satysfakcja z udanego przejścia po zawieszonych kilka metrów nad ziemią linach. Tak czują się wszyscy ci którzy spróbowali swoich sił w parku linowym. Wspinający się na nudę narzekać nie mogą.

 

Parki linowe są to specjalnie przygotowane tereny dla zabaw z użyciem lin. Bawić się w nich mogą ludzie nawet bez żadnego doświadczenia w tym kierunku, zarówno dzieci, młodzież jak i ludzie starsi. Zapewniają niezapomniane wrażenia, adrenalinę i wysiłek na świeżym powietrzu. Parki linowe najczęściej zlokalizowane są na terenie lasu, na solidnych drzewach, na których zawieszone są drewniane podesty połączone w trasy stalowymi linami po których poruszają się klienci. Na każdym odcinku czekają na klienta różne przeszkody: mosty tyrolskie, kładki, zjazdy ukośną liną (tyrolki), przejścia po wiszących kłodach, belkach a nawet skok na linie typu tarzan. Aby bezpiecznie przejść trasę parku linowego należy ubrać się w będącą na wyposażeniu parku specjalną uprząż z lążami, karabinkami i bloczkiem, założyć na głowę kask oraz przejść krótkie szkolenie posługiwania się tym sprzętem u instruktora parku.

Park linowy w Krzywej (Beskid Niski) to nowość na tutejszym rynku usług turystycznych. Znajduje się w przepięknej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Magurskiego  Parku Narodowego (w odległości 20 km Gorlic tuż pod Magurą Małastowską). Ukształtowanie terenu tworzy cudowny krajobraz, wręcz wymarzony do wypoczynku i spędzenia wolnego czasu. Park został wkomponowany w ten krajobraz. Bezpośrednie sąsiedztwo łąki stwarza doskonałą okazję do wypoczynku " na kocyku" lub aktywnego grając w siatkówkę lub spacerując do lasu na jagody lub grzyby. Zapraszamy również na oglądanie rozlewisk i żeremi utworzonych przez bobry. Park został zaprojektowany, tak aby osoby o mniejszej niż przeciętna sprawności fizycznej mogły przejść całą trasę uniwersalną. Park w Krzywej - obejmuje instalacje 30 przeszkód linowych na wysokich drzewach oraz 9 przeszkód dla maluchów.  Park stworzony jest do obsługi zarówno klientów indywidualnych jak i grupowych, w tym grup szkolnych.
Trasy linowe są zróżnicowane zarówno pod względem wysokości jak i trudności przeszkód. Gwarantujemy udaną zabawę i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Zabawa w parku linowym to możliwość sprawdzenia swoich sił i charakteru w ekstremalnych warunkach na 3 trasach o różnym stopniu trudności. Do zabawy zapraszamy wszystkich chętnych i odważnych. Fachowa opieka doświadczonych instruktorów pozwoli każdemu- bez ograniczeń wieku wziąć udział we wspanialej zabawie i przeżyciu super przygody.

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH