Przejdź do treści

Sportowa pasja i zabawa w jednym

Rozwijanie sportowej pasji od najmłodszych lat jest niezwykle ważne i pozytywnie wpływa kształtowanie się charakteru dziecka. Wiemy o tym doskonale z własnego doświadczenia! Nasza szkółka narciarska dla dzieci powstała z dwóch wielkich pasji: narciarstwa oraz przyjaznej edukacji najmłodszych. Zdajemy sobie sprawę, że bez naszej miłości do szusowania i ogromnego zaangażowania Alpejska Familiada byłaby kolejnym miejscem, które tylko uczy jazdy na nartach. A tak nie jest! To miejsce tworzone z sercem, gdzie wkładamy ogromny wysiłek w "zarażenie" miłością do sportu wszystkie dzieci. Łączymy tutaj zabawę i naukę, które są przyjemnością dla maluchów. Bo wierzymy, że tylko wtedy narciarstwo alpejskie dzieci ma sens, kiedy jest radością, a nie przykrym obowiązkiem narzuconym przez rodziców. A u nas wszystkie dzieci każdego dnia witają swoich instruktorów z uśmiechem i nie mogą doczekać się zajęć!Co oferujemy?

Nasza szkółka narciarska dla dzieci to wyjątkowa propozycja na rynku dla rodzin z pociechami w wieku od 5 do 14 lat. W naszym pakiecie znajdziesz sześciodniowe szkolenie, w którym codziennie przez 5 godzin zaopiekujemy się Twoją Pociechą i pokażemy jej jak wspaniały może być czas spędzony w Alpejskiej Familiadzie. Twoje dzieci będą uczyć się pod okiem doświadczonych instruktorów z pasją pedagogiczną, a Ty w tym czasie będziesz mógł oddać się własnemu szusowaniu po stokach. Czy nie brzmi to świetnie?

Jak wygląda dzień w naszej szkółce narciarskiej dla dzieci?

Już od godziny 9.30 nasi instruktorzy czekają na Twoją pociechę na stacji narciarskiej - wtedy rozpoczyna się wspaniała zabawa połączona z nauką narciarstwa. Warto podkreślić, że stawiamy na profesjonalną opiekę, a jeden instruktor przypada na 6-8 dzieci. Uczestnicy podzieleni są również na grupy pod względem stopnia zaawansowania i wieku, co gwarantuje wspaniałe rezultaty nauki.

W południe zachęcamy do wspólnego zjedzenia lunchu (płatny jest dodatkowo 9 euro) - Ciebie również na niego zapraszamy. A co jeśli z powodu złej pogody szusowanie po stokach nie będzie możliwe? Alpejska Familiada jest przygotowana na wszystko! Wtedy organizujemy dla dzieciaków pokazy filmów czy zabawy w hotelowym mini-clubie pod okiem doświadczonych animatorów. Nie ma mowy o nudzie! Dzień kończymy o godzinie 16.00, kiedy to możesz odebrać swoją pociechę - radosną i z uśmiechem na twarzy po całodziennych emocjach i sportowych zajęć. Warto podkreślić, że na koniec sześciodniowych zajęć nasza szkółka narciarska dla dzieci organizuje zawody dla chętnych uczestników, co podsyca ducha sportowej rywalizacji w młodych narciarzach.